Piecewise continuous distribution function method in the theory of wave disturbances of inhomogeneous gas - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Piecewise continuous distribution function method in the theory of wave disturbances of inhomogeneous gas

Abstrakt

Układ równań typu hydrodynamicznego dla warstwowych gazów w polu grawitacyjnym pochodzi od równania BGK metodą częściowej ciągłej funkcji dystrybucji. Otrzymany system równań uogólnia układ Naviera-Stokesa w dowolnych liczbach Knudsena.

Cytowania

  • 5

    CrossRef

  • 6

    Web of Science

  • 6

    Scopus

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
PHYSICS LETTERS A nr 348, strony 326 - 0,
ISSN: 0375-9601
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Vereshchagin D., Leble S., Solovchuk M.: Piecewise continuous distribution function method in the theory of wave disturbances of inhomogeneous gas// PHYSICS LETTERS A. -Vol. 348., nr. iss. 3-6 (2006), s.326-0
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1016/j.physleta.2005.08.054
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 11 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi