Positive solutions to second order four-point impulsive problems with deviating arguments - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Positive solutions to second order four-point impulsive problems with deviating arguments

Abstrakt

Stosując tw. Leggetta-Williamsa, podano warunki dostateczne na istnienie dodatnich rozwiązań dla czteropunktowych problemów brzegowych dla równań różniczkowych rzędu drugiego z odchylonymi argumentami. Dyskutowane były problemy gdy argument odchylony był typu opóźnionego lub wyprzedzonego.

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
Dynamics of Continuous, Discrete and Impulsive Systems Series A: Mathematical Analysis nr 17, strony 517 - 532,
ISSN: 1201-3390
Język:
angielski
Rok wydania:
2010
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Positive solutions to second order four-point impulsive problems with deviating arguments// DYNAMICS OF CONTINUOUS DISCRETE AND IMPULSIVE SYSTEMS-SERIES A-MATHEMATICAL ANALYSIS. -Vol. 17, nr. iss. 4a (2010), s.517-532
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 19 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi