Reduction restrictions of Darboux and Laplace transformations for the Goursat equation - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Reduction restrictions of Darboux and Laplace transformations for the Goursat equation

Abstrakt

Zredukowane przekształcenia Darboux i Laplace`a dla równania Goursata zastosowane do rozwiązywania problemów nieliniowych i geometrycznych. Podaje się nowe rozwiązania równań KdV-MKdV w przestrzeni 2+1.

Cytowania

  • 6

    CrossRef

  • 5

    Web of Science

  • 6

    Scopus

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
JOURNAL OF MATHEMATICAL PHYSICS nr 43, wydanie 2, strony 1095 - 1105,
ISSN: 0022-2488
Język:
angielski
Rok wydania:
2002
Opis bibliograficzny:
Leble S., Yurov A.: Reduction restrictions of Darboux and Laplace transformations for the Goursat equation// JOURNAL OF MATHEMATICAL PHYSICS. -Vol. 43., iss. 2 (2002), s.1095-1105
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1063/1.1427761
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 9 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi