Saturation of Bernstein Schnabl operators. - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Saturation of Bernstein Schnabl operators.

Abstrakt

W pracy dowodzi się twierdzenia o nasyceniu dla operatorów Bernsteina-Schnabla nad sympleksem Bauera w przestrzeni Banacha.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
East Journal on Approximations nr 9, strony 239 - 249,
ISSN: 1310-6236
Język:
angielski
Rok wydania:
2003
Opis bibliograficzny:
Beśka M.: Saturation of Bernstein Schnabl operators. // East Journal on Approximations. -Vol. 9., nr. 2 (2003), s.239-249
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 10 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi