Shift invariant operators and a saturation theorem. - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Shift invariant operators and a saturation theorem.

Abstrakt

Praca jest kontynuacją wcześniejszych dwóch prac wydanych w Appl. Math. w latach 2001 i 2002. Główny wynik dotyczy wygładzania specjalnego ciągu zbieżnego słabo, tak iż dostajemy ciąg zbieżny w normie supremum.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
IMA JOURNAL OF APPLIED MATHEMATICS nr 30, strony 267 - 286,
ISSN: 0272-4960
Język:
angielski
Rok wydania:
2003
Opis bibliograficzny:
Dziedziul K.: Shift invariant operators and a saturation theorem. // IMA JOURNAL OF APPLIED MATHEMATICS. -Vol. 30., nr. 3 (2003), s.267-286
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 6 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi