Three dimensional fluid equations from distribution function with discontinuity in velocity space - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Three dimensional fluid equations from distribution function with discontinuity in velocity space

Abstrakt

Układ równań typu hydrodynamicznego dla rozwarstwionego gazu w polu grawitacyjnym jest wyprowadzony z równania BKG przy użyciu metody kawałków ciągłej funkcji dystrybucji. Otrzymany układ równań uogólnia układ Naviera-Stokesa dla dowolnych liczb Knudsena.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
RED. ZAGR. JĘZYK nr 18, strony 118 - 128,
ISSN:
Język:
rosyjski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Leble S., Solovchuk M.: Three dimensional fluid equations from distribution function with discontinuity in velocity space// RED. ZAGR. JĘZYK. -Vol. 18., nr. nr 4 (2006), s.118-128
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 16 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi