Three positive solutions to second-order three-point impulsive differential equations with deviating arguments - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Three positive solutions to second-order three-point impulsive differential equations with deviating arguments

Abstrakt

Stosując tw. Leggetta-Williamsa, pokazano że rozpatrywany trzypunktowy problem brzegowy z impulsami ma dodatnie rozwiązania (trzy). Otrzymane twierdzenia dotyczą przypadku opóźnionego oraz wyprzedzonego. W pracy podano przykład i pokazano, że przyjęte założenia są spełnione.

Tadeusz Jankowski. (2010). Three positive solutions to second-order three-point impulsive differential equations with deviating arguments, 87(iss. 1), 215-225.

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
INTERNATIONAL JOURNAL OF COMPUTER MATHEMATICS nr 87, strony 215 - 225,
ISSN: 0020-7160
Język:
angielski
Rok wydania:
2010
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Three positive solutions to second-order three-point impulsive differential equations with deviating arguments// INTERNATIONAL JOURNAL OF COMPUTER MATHEMATICS. -Vol. 87, nr. iss. 1 (2010), s.215-225

wyświetlono 7 razy

Meta Tagi