Trees with equal restrained domination and total restrained domination numbers - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Trees with equal restrained domination and total restrained domination numbers

Abstrakt

W publikacji scharakteryzowano wszystkie drzewa, w których liczby dominowania powściągniętego oraz podwójnie totalnego są sobie równe.

Cytowania

  • 3

    CrossRef

  • 0

    Web of Science

  • 0

    Scopus

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
Discussiones Mathematicae Graph Theory nr 27, strony 83 - 91,
ISSN: 1234-3099
Język:
angielski
Rok wydania:
2007
Opis bibliograficzny:
Raczek J.: Trees with equal restrained domination and total restrained domination numbers// Discussiones Mathematicae Graph Theory. -Vol. 27., (2007), s.83-91
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.7151/dmgt.1346

wyświetlono 2 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi