Weakly connected domination stable trees [online] - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Weakly connected domination stable trees [online]

Abstrakt

Praca dotyczy pełnej charakteryzacji drzew stabilnych ze względu na liczbę dominowania słabo spójnego.

Słowa kluczowe

Pełna treść

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
CZECHOSLOVAK MATHEMATICAL JOURNAL nr 59, strony 95 - 100,
ISSN: 0011-4642
Język:
angielski
Rok wydania:
2009
Opis bibliograficzny:
Lemańska M., Raczek J.: Weakly connected domination stable trees [online]// CZECHOSLOVAK MATHEMATICAL JOURNAL. -Vol. 59, nr. iss. 1 March (2009), s.95-100
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 13 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi