Zdzisław Kowalczuk - Organizacje - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Zespoły Badawcze (Kierownik zespołu)

  • Zespół Systemów Decyzyjnych i Robotyki

    Automatyka i Robotyka, która posiada silne posadowienie w matematycznej Teorii Systemów i Teorii Sterowania, już w połowie ubiegłego stulecia zaistniała w powszechnej świadomości jako Cybernetyka, która – kontynuując czerpanie wiedzy ze zjawisk istniejących w świecie natury – przekształciła się w Sztuczną Inteligencję, ciągle nie przestaje być dynamicznie rozwijającą się dziedziną z gruntu interdyscyplinarną, łączącą wiedzę i umiejętności...

Członkostwo w towarzystwach, organizacjach i instytucjach naukowych lub artystycznych

  • Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów Elektrotechniki i Elektroniki IEEE (Control Systems Society, Neural Networks Society),

    organizacja wielonarodowościowa

    Pełnione 2004-01-01 na stanowisku: Member senior

  • Fundacja Techniki Polskiej [FSNT-NOT]

    Pełnione 2010-01-01 na stanowisku: Członek

  • IFAC Technical Committee in Fault Detection, Supervision & Safety of Techn. Processes, SAFEPROCESS

    organizacja wielonarodowościowa

    Pełnione 2009-01-01 na stanowisku: Członek

  • IFAC Technical Committee in Intelligent Autonomous Vehicles

    organizacja wielonarodowościowa

    Pełnione 2009-01-01 na stanowisku: Członek

  • IFAC Technical Committee in Modeling, Identification and Signal Processing

    organizacja wielonarodowościowa

    Pełnione 2008-01-01 na stanowisku: Członek

  • Państwowa Komisja Akredytacyjna – Automatyka i Robotyka

    Pełnione 2010-01-01 na stanowisku: Członek

  • Polskie Stowarzyszenie Pomiarów Automatyki i Robotyki POLSPAR

    Pełnione 2005-02-01 na stanowisku: Członek

  • Polskie Stowarzyszenie Sztucznej Inteligencji [ECCAI]

    Pełnione 2010-02-01 na stanowisku: Członek

  • Polskiego Stowarzyszenia Pomiarów, Automatyki i Robotyki PolSPAR [IFAC/IFR/IMEKO]

    Pełnione 2011-02-01 na stanowisku: Prezes

  • Przewodniczący Komitetu Automatyki POLSPAR

    Pełnione 2008-02-01 na stanowisku: Przewodniczący

  • Towarzystwa Konsultantów Polskich

    Pełnione 2003-01-01 na stanowisku: WIceprzewodniczący

  • „Hewelianum” Pomorski Ośrodek Prezentacji Nauki i Techniki

    Pełnione 2004-02-02 na stanowisku: Członek

Funkcje pełnione w redakcjach czasopism

wyświetlono 6998 razy