X Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej - Events - Bridge of Knowledge

Search

X Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej

X Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej

Dn. 24.11.2022 w godz. 10.00–14.00 na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa PG odbędą się spotkania studentów i absolwentów z czołowymi firmami działającymi w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Pracodawcy przybliżą specyfikę pracy oraz wymagania dla konkretnych stanowisk, odpowiedzą na pytania związane z procesem rekrutacyjnym oraz przedstawią swoje oferty pracy, staży i praktyk zawodowych.

Podczas X Dnia Strefy zaprezentują się następujące firmy:

Crist SA Flextronics International Poland sp. z o.o. Grupa Przemysłowa Baltic sp. z o.o. HPE 8 sp. z o.o. Hydromech SA JABIL Poland sp. z o.o. Lacroix Electronics sp. z o.o. Leo Pharma Mondi Świecie STEICO sp. z o.o. Skat Transport sp. z o.o. TMA Auomation WestRock Deep Tech Institute Thales DIS Polska sp. zo.o. Polipack Sp. j. PPHU Northvolt Poland sp. z o.o.

Zapraszamy studentów i absolwentów do aktywnego uczestnictwa w Dniu Strefy oraz wzięcia udziału w warsztacie ”Umiejętności pracy zespołowej przy projektach technicznych”, który o godzinie 12:00 (sala 508, V p.) poprowadzą specjaliści z firmy Gi Group.

Podczas wydarzenia będzie można odbyć spotkanie z doradczynią zawodową oraz doradczynią ds. przedsiębiorczości Biura Karier i Absolwentów PG. Na uczestników czekają ciekawe atrakcje.

Organizatorami wydarzenia są: Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Zespół Biura Karier i Absolwentów oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa PG.

Details

Start date:
24-11-2022 00:00
Ends date:
24-11-2022 23:59
Category:
Inne
Homepage:
https://pg.edu.pl/biuro-karier/2022-11/x-dzien-strefy-na-politechnice-gdanskiej open in new tab
Verified by:
Gdańsk University of Technology

seen 1 times