Filters
total: 3314
filtered: 2421
-
Catalog
- Publications 537 available results
- Journals 9 available results
- People 32 available results
- Inventions 6 available results
- Projects 1 available results
- Laboratories 1 available results
- Research Teams 2 available results
- Research Equipment 1 available results
- e-Learning Courses 2421 available results
- Events 16 available results
- Open Research Data 288 available results
Chosen catalog filters
displaying 1000 best results Help
Search results for: OBJETOŚĆ MOLOWA
-
Inżynieria Mechaniczno-Medyczna V sem (WIMiO)
e-Learning Courses -
Informatyka V sem (WETI)
e-Learning Courses -
Fizyka Techniczna V sem (WFTiMS)
e-Learning Courses -
Transport i Logistyka III sem (WIMiO)
e-Learning Courses -
Kucharska-Raczunas Anna, WILŚ Transport, 1 stopień 3 semestr, 20/21z
e-Learning Courses -
Egzamin z języka hiszpańskiego B2
e-Learning Courses -
Poprawkowy egzamin z języka angielskiego C1 – 14.09.2020
e-Learning Courses -
j. obcy. WM, Mechanika i budowa maszyn, 2 st, 1 sem
e-Learning Courses -
Język hiszpański
e-Learning Courses -
Test diagnostyczny - język rosyjski
e-Learning Courses -
Egzamin z języka polskiego B2
e-Learning Courses -
Egzamin z języka angielskiego 31.08.2020
e-Learning Courses -
Kontekstowe zarządzanie wiedzą
e-Learning Courses -
Organizacja Systemów Komputerowych wykład - Nowy - Nowy
e-Learning CoursesRealizacja wykładu z przedmiotu Organizacja Systemów Komputerowych 1. Organizacja zajęć, zasady zaliczenia, literatura 2. Architektura procesorów Intel x86, rejestry ogólnego przeznaczenia, jednostka arytmetyczno-logiczna, flagi 3. Przestrzeń adresowa, adresowanie pamięci i urządzeń wejścia-wyjścia, segmentacja pamięci, tryby adresowania 4. Model programowy procesora, cykl rozkazowy 5. Przegląd listy rozkazów 6. Rozkazy i...
-
Organizacja Systemów Komputerowych wykład - 2023/2024
e-Learning CoursesRealizacja wykładu z przedmiotu Organizacja Systemów Komputerowych 1. Organizacja zajęć, zasady zaliczenia, literatura 2. Architektura procesorów Intel x86, rejestry ogólnego przeznaczenia, jednostka arytmetyczno-logiczna, flagi 3. Przestrzeń adresowa, adresowanie pamięci i urządzeń wejścia-wyjścia, segmentacja pamięci, tryby adresowania 4. Model programowy procesora, cykl rozkazowy 5. Przegląd listy rozkazów 6. Rozkazy i...
-
Jarosław Nieszczółkowski, WIMiO, Transport i Logistyka, I st., 3 sem., 22/23z
e-Learning Courses -
Oksana Bielikowa Elektronika i Telekomunikacja II stopien II semestr B2 22/23
e-Learning Courses -
Dorota Horowska, ETI, Telekomunikacja, st. II, sem. 2, 21/22 z
e-Learning Courses -
Jolanta Maciejewska WFTIMS Mat I st 2 sem 2022/23L
e-Learning Courses -
Ewa Rogala, FTIMS, matematyka, 1 st, 2 sem, 21/22L
e-Learning Courses -
Barbara Ozimek WM, BM I st., 5.sem. niestacj., 21/22 z
e-Learning Courses -
A. Soczyńska Kurs języka polskiegoNAWA 22
e-Learning Courses -
WFTiMS Matematyka I st. 2 sem. 2021/22l
e-Learning Courses -
WIMIO I OCE IV sem 22/23 lato D. Zalewska
e-Learning Courses -
Ewa Bieńkowska ETI Inżynieria Danych I st 3 sem, 2022/ 23 Z
e-Learning Courses -
Jolanta Maciejewska WETI Telecom 5 sem 21/22z
e-Learning Courses -
Ewa Wawoczna, FTiMS, Nanotechnologia, I st. 4 sem, 20/21 L
e-Learning Courses -
Małgorzata Fenc , WZiE, BiM I st, 6 sem, 21/22l
e-Learning Courses -
Krzysztof Lis, WIMIO. Transport, I st, 3 sem, 2022/23z
e-Learning Courses -
Alicja Dereniowska, ZiE, IM, II st, 1 sem, 22/23z
e-Learning Courses -
Jolanta Maciejewska ARCH I st, 4 sem 21/22L
e-Learning Courses -
Agnieszka Jachowicz, WZiE, Zarz. + Ekon, I st, 4 sem, 21/22L
e-Learning Courses -
Dorota Horowska, WA, Architektura, st. I, sem. 3, 2020/2021 z - Kopia
e-Learning Courses -
Język obcy, angielski, WZIE, analityka gospodarcza, Ist, 2 sem 2023/24 l
e-Learning Courses -
Małgorzata Fenc, WETI, Inf, I st, 3 sem, 21/22z
e-Learning Courses -
Agnieszka Jachowicz WETI, IB+AR I st, 5 sem, 21/22z
e-Learning Courses -
Elektrotechnika V sem (WEiA) - Egzamin z języka angielskiego B2 – 31.01.2022
e-Learning Courses -
Oksana Bielikowa Budownictwo IV semestr B2 22/23
e-Learning Courses -
Marzena Grygiel, WA, ARCH, I st, 2sem, 2021/22 l
e-Learning Courses -
Joanna Olszewska, WCH, GTM, Ist, 5 sem, 22/23z
e-Learning Courses -
Marek Adamczyk, WiLiŚ, Bud, I st, 2 sem, 21/22 l
e-Learning Courses -
Joanna Pawlik WIMiO, MiBM+ZiP, I stopień, 2 sem 2021/22 L
e-Learning Courses -
Małgorzata Fenc, WMO, BM+ZiP, I st, 5 sem, 22/23z
e-Learning Courses -
Jolanta Maciejewska WA, ARCHITEKTURA, Ist, 1 sem, 21/22z
e-Learning Courses -
Joanna Olszewska , WIMiO, Transport Ist 2 sem, 21/22l
e-Learning Courses -
Anna Soczyńska, WZIE, AG, I st, 4 sem, ns, 21/22l
e-Learning Courses -
Małgorzata Piechocińska WILiŚ Transport I st. 3 sem. 2022/23z
e-Learning Courses -
D. Horowska, WCH, CH+TCH+I.MAT., st. I, sem. 3, 22/23 z
e-Learning Courses -
Małgorzata Piechocińska WETI, Informatyka st. I, sem. 2, niest, 20/21l
e-Learning Courses -
Marzena Grygiel WILiŚ, GiK, 1st, 4 sem 20/21 l
e-Learning Courses