II Debata podatkowa nt. podatków PIT i CIT w 2019 r. - Wydarzenia - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

II Debata podatkowa nt. podatków PIT i CIT w 2019 r.

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu „Debat podatkowych” na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. 

Podczas spotkania omówione zostaną praktyczne aspekty związane z opodatkowaniem przedsiębiorstw podatkiem dochodowym PIT i CIT.

Szczegółowy program obejmuje:

zakres podmiotowy i przedmiotowy podatku CIT i PIT; przychody podatkowe: co podlega opodatkowaniu, a co jest wyłączone; koszty uzyskania przychodów: w tym koszty uznawane i nieuznawane podatkowo, zasady zaliczania kosztów w okresach, świadczenia pracownicze, reklama i reprezentacja, szkolenia, sponsoring, prezenty, ekwiwalenty imprezy okolicznościowe, konsumpcja/gastronomia oraz inne; świadczenia nieodpłatne oraz świadczenia w naturze; amortyzacja majątku przedsiębiorcy, używanie samochodów (PIT, VAT, pozostałe rozliczenia związane z pojazdami firmowymi); podatek u źródła - przedmiot opodatkowania, stawka, obowiązki przedsiębiorcy.

Spotkanie odbędzie się: 28 marca (czwartek) 2019 roku o godzinie 17:00 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej  w auli 107.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Kolejne spotkanie planowane jest w czerwcu 2019 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Organizatorami:

dr hab. Wojciech Wyrzykowski  (e-mail: Wojciech.Wyrzykowski@zie.pg.gda.pl) mgr Piotr Kasprzak (e-mail: pkasprzak@zie.pg.gda.pl)

Zapraszamy!

Informacje szczegółowe

Data rozpoczęcia:
28-03-2019 17:00
Data zakończenia:
28-03-2019 19:00
Kategoria:
Organizacja i zarządzanie

wyświetlono 2 razy