Targi Pracy TRANSPORTER - Wydarzenia - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Targi Pracy TRANSPORTER

Biuro Karier, Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa, studenci kierunku Transport (ŚTW) oraz Wydziałowa Rada Studentów OiO serdecznie zapraszają na  Targi Pracy TRANSPORTER, które odbędą się na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej
w dniu 17 kwietnia 2019 r.

Targi adresowane są przede wszystkim do studentów oraz absolwentów kierunku Transport.
Firmy przedstawią  oferty: pracy, praktyk i staży.

Głównym celem targów jest stworzenie przestrzeni do bezpośredniego kontaktu  studentów i absolwentów z pracodawcami z branży TSL.
Rozmowy  w trakcie targów z  przedstawicielami firm pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników. Uczestnictwo w targach może być również ważnym krokiem w  poznaniu swojej ścieżki kariery i możliwości rozwoju w danej branży.

Data: 17.04.2019r.

W godz. 10:00 - 15:00 zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. Przedstawiciele firm czekają na studentów i absolwentów
w zaaranżowanej przestrzeni targowej – hol na pierwszym piętrze Wydziału OiO Politechniki Gdańskiej. W godz. 11:00-13:00 zapraszamy na prezentację firm obecnych na targach, które odbędą się w Audytorium im. Prof. Sipowicza. W godz. 13.00-14.00 zapraszamy na konsultacje CV.

Miejsce:

Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej,

Przygotuj się do spotkania z pracodawcami jeszcze przed targami:

Osoby, które przed spotkaniem z firmami chciałyby skorzystać z porad doradcy zawodowego Biura Karier i skonsultować swoje CV zapraszamy do kontaktu:

tel.: 58 348 69 84,  e-mail: biuro.karier@pg.edu.pl.

Informacje szczegółowe

Data rozpoczęcia:
17-04-2019 10:00
Data zakończenia:
17-04-2019 15:00
Kategoria:
Inne
Strona domowa:
https://pg.edu.pl/biuro-karier/ otwiera się w nowej karcie

wyświetlono 3 razy