Length distributions of fuzzy-end segments - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Length distributions of fuzzy-end segments

Abstrakt

Obliczono analitycznie rozkłady gęstości prawdopodobieństwa dla długości odcinków o rozmytych końcach, tzn. takich, których końce mogą przyjmować losowe położenia, zgodnie z zadanym rozkładem prawdopodobieństwa. Rozważono przypadki jedno-, dwu- i trójwymiarowych obszarów, w których mogą znajdować się końce odcinków. Podano przykłady potencjalnych zastosowań uzyskanych wyników.

Pełna treść

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
TASK Quarterly nr 10, strony 291 - 310,
ISSN: 1428-6394
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Frigio S., Cosimi G., Bergmański G., Urbańska-Galewska E., Rybicki J.: Length distributions of fuzzy-end segments// TASK Quarterly. -Vol. 10., nr. nr 3 (2006), s.291-310
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 1 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi