Sum Coloring of Bipartite Graphs with Bounded Degree - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Sum Coloring of Bipartite Graphs with Bounded Degree

Abstrakt

Cytowania

  • 3
    CrossRef
  • 5
    Web of Science
  • 5
    Scopus

Michal Malafiejski, Krzysztof Giaro, Robert Janczewski, Marek Kubale. (2004). Sum Coloring of Bipartite Graphs with Bounded Degree, 40(4), 235-244. https://doi.org/10.1007/s00453-004-1111-4

Autorzy

Informacje szczegółowe

Opublikowano w:
ALGORITHMICA nr 40, wydanie 4, strony 235 - 244,
ISSN: 0178-4617
ISSN:
0178-4617
Rok wydania:
2004

wyświetlono 0 razy

Meta Tagi