Concurrence in arbitrary dimensions - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Concurrence in arbitrary dimensions

Abstrakt

Podano definicję kwantowej zgodności dla stanów dwucząstkowych w przypadku dowolnych skończonych wymiarów przestrzeni Hilberta. Wprowadzono także bi-zgodność, której znikanie stanowi warunek konieczny i dostateczny separowalności stanów dwucząstkowych.

Cytowania

  • 3 8

    CrossRef

  • 4 6

    Web of Science

  • 4 1

    Scopus

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
JOURNAL OF MODERN OPTICS nr 49, strony 1289 - 1297,
ISSN: 0950-0340
Język:
angielski
Rok wydania:
2002
Opis bibliograficzny:
Badziąg P., Deuar P., Horodecki M., Horodecki P., Horodecki R.: Concurrence in arbitrary dimensions// JOURNAL OF MODERN OPTICS. -Vol. 49., (2002), s.1289-1297
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1080/09500340210121589
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 13 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi