Functional differential equations - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Functional differential equations

Abstrakt

Sformułowano dość ogólne warunki dostateczne na to, aby odpowiednio zdefiniowane ciągi monotoniczne były zbieżne do jedynego, w pewnym segmencie, rozwiązania zagadnienia początkowego dla funkcyjnych równań różniczkowych. Omawiane równanie jest ogólne, a np. zwyczajne równania różniczkowe czy równania różniczkowo-całkowe są jego szczególnymi przypadkami.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
CZECHOSLOVAK MATHEMATICAL JOURNAL nr 52, strony 553 - 563,
ISSN: 0011-4642
Język:
angielski
Rok wydania:
2002
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Functional differential equations// CZECHOSLOVAK MATHEMATICAL JOURNAL. -Vol. 52., (2002), s.553-563
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 7 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi