Quadrtic convergence of monotone iterations of differential-algebraic equations - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Quadrtic convergence of monotone iterations of differential-algebraic equations

Abstrakt

Zastosowano tu metodę quazilinearyzacji do równań różniczkowo-algebraicznych z warunkiem początkowym. Pokazano, że odpowiednie iteracje monotoniczne są zbieżne do jedynego rozwiązania.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
Mathematica Slovaca nr 52, strony 315 - 330,
ISSN: 0139-9918
Język:
angielski
Rok wydania:
2002
Opis bibliograficzny:
Dąbrowicz-Tlałka A., Jankowski T.: Quadrtic convergence of monotone iterations of differential-algebraic equations// Mathematica Slovaca. -Vol. 52., nr. 3 (2002), s.315-330
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 13 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi