J-lossless and extended J-lossless factorisations approach for delta do main Hinf control. - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

J-lossless and extended J-lossless factorisations approach for delta do main Hinf control.

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
INTERNATIONAL JOURNAL OF CONTROL nr 76, strony 784 - 809,
ISSN: 0020-7179
Język:
angielski
Rok wydania:
2003
Opis bibliograficzny:
Suchomski P.: J-lossless and extended J-lossless factorisations approach for delta do main Hinf control. // INTERNATIONAL JOURNAL OF CONTROL. -Vol. 76., nr. 8 (2003), s.784-809
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 10 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi