O problemie homeomorfizmów minimalnych - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

O problemie homeomorfizmów minimalnych

Abstrakt

Praca poświęcona jest historii rozwiązania problemu Ulerma z Księgi Szkockiej, dotyczącego istnienia homeomorfizmów minimalnych nakłutej płaszczyzny.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
Wiadomości Matematyczne nr 37, strony 1 - 4,
ISSN: 2080-5519
Język:
polski
Rok wydania:
2002
Opis bibliograficzny:
Graff G.: O problemie homeomorfizmów minimalnych// Wiadomości Matematyczne. -Vol. 37., (2002), s.1-4
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 10 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi