Obliczenia wytrzymałościowo-dynamiczne mes wieńca wirnikowego i pierścienia kierującego przepływ pary, przy wymuszeniach w warunkach pracy nominalnej i wyjściowego obciążenia z uwzględnieniem wyników cfd, [w:] kompleksowe badania, ocena i identyfikacja przyczyn awarii i uszkodzenia stopnia regulacyjnego wirnika cz. wp turbiny 18k370 bloku nr. 2 w oparciu o analizy przepływowo-wytrzymałościowe i metaloznawcze. - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Obliczenia wytrzymałościowo-dynamiczne mes wieńca wirnikowego i pierścienia kierującego przepływ pary, przy wymuszeniach w warunkach pracy nominalnej i wyjściowego obciążenia z uwzględnieniem wyników cfd, [w:] kompleksowe badania, ocena i identyfikacja przyczyn awarii i uszkodzenia stopnia regulacyjnego wirnika cz. wp turbiny 18k370 bloku nr. 2 w oparciu o analizy przepływowo-wytrzymałościowe i metaloznawcze.

Abstrakt

Janusz Badur, Daniel Sławiński, Paweł Ziółkowski. (2010). Obliczenia wytrzymałościowo-dynamiczne mes wieńca wirnikowego i pierścienia kierującego przepływ pary, przy wymuszeniach w warunkach pracy nominalnej i wyjściowego obciążenia z uwzględnieniem wyników cfd, [w:] kompleksowe badania, ocena i identyfikacja przyczyn awarii i uszkodzenia stopnia regulacyjnego wirnika cz. wp turbiny 18k370 bloku nr. 2 w oparciu o analizy przepływowo-wytrzymałościowe i metaloznawcze., 0-117.

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Ekspertyzy
Typ:
ekspertyza
Rok wydania:
2010

wyświetlono 6 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi