The complexity of equitable vertex coloring graphs - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

The complexity of equitable vertex coloring graphs

Abstrakt

W artykule podajemy wzory na sprawiedliwą liczbę chromatyczną niektórych produktów grafowych. Ponadto przedstawiamy dwa algorytmy wielomianowe dla sprawiedliwego kolorowania grafów suboptymalną liczba kolorów.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Język:
angielski
Rok wydania:
2005
Opis bibliograficzny:
Furmańczyk H., Kubale M.: The complexity of equitable vertex coloring graphs// J. Appl. Computer Sci.. -Vol. 13., nr. nr. 2 (2005), s.95-107
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 15 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi