Bernstein-type theorem for ϕ-Laplacian - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Bernstein-type theorem for ϕ-Laplacian

Abstrakt

.

Cytowania

  • 0
    CrossRef
  • 0
    Web of Science
  • 0
    Scopus

Jakub Maksymiuk, Jakub Ciesielski, Maciej Starostka. (2019). Bernstein-type theorem for ϕ-Laplacian, 2019(1), 1-9. https://doi.org/10.1186/s13663-018-0651-2

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
Fixed Point Theory and Applications nr 2019, wydanie 1, strony 1 - 9,
ISSN: 1687-1812
Język:
angielski
Rok wydania:
2019
Opis bibliograficzny:
Maksymiuk J., Ciesielski J., Starostka M.: Bernstein-type theorem for ϕ-Laplacian// Fixed Point Theory and Applications. -Vol. 2019, iss. 1 (2019), s.1-9

wyświetlono 53 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi