Darboux covariant equations of von Neumann type and their generalization. - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Darboux covariant equations of von Neumann type and their generalization.

Abstrakt

Opisano nową klasę uogólnionych równań von Neumanna całkowalnych przez transformację Darboux. Uogólnienie zawiera jako przypadki szczególne nieliniowe równanie von Neumanna, r. Nahma, kratę Tody i inne.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
JOURNAL OF MATHEMATICAL PHYSICS nr 44, strony 1763 - 1780,
ISSN: 0022-2488
Język:
angielski
Rok wydania:
2003
Opis bibliograficzny:
Cieśliński J., Czachor M., Ustinov N.: Darboux covariant equations of von Neumann type and their generalization.// JOURNAL OF MATHEMATICAL PHYSICS. -Vol. 44., nr. 4 (2003), s.1763-1780
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 14 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi