Local fixed point indices of iterations of planar maps - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Local fixed point indices of iterations of planar maps

Abstrakt

W artykule podana zostaje postać indeksów iteracji dla pewnej klasy odwzorowań planarnych. Podstawowymi narzędziami stosowanym w pracy są liczba Nielsena i indeks Conleya.

Cytowania

  • 2

    CrossRef

  • 3

    Web of Science

  • 3

    Scopus

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
Journal of Dynamics and Differential Equations nr 23, strony 213 - 223,
ISSN: 1040-7294
Język:
angielski
Rok wydania:
2011
Opis bibliograficzny:
Graff G., Nowak-Przygodzki P., Ruiz Del Portal F.: Local fixed point indices of iterations of planar maps// Journal of Dynamics and Differential Equations. -Vol. 23, nr. Iss. 1 (2011), s.213-223
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1007/s10884-011-9204-7
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 13 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi