Lower bound on the weakly connected domination number of a tree - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Lower bound on the weakly connected domination number of a tree

Abstrakt

Praca dotyczy dolnego ograniczenia liczby dominowania słabo spójnego w drzewach (ograniczenie ze względu na ilość wierzchołków i ilość wierzchołków końcowych w drzewie).

Słowa kluczowe

Pełna treść

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
RED. ZAGR. ANGIELSKI nr 37, strony 67 - 73,
ISSN:
Język:
angielski
Rok wydania:
2007
Opis bibliograficzny:
Lemańska M.: Lower bound on the weakly connected domination number of a tree// RED. ZAGR. ANGIELSKI. -Vol. 37., (2007), s.67-73
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 7 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi