Monotone method to Volterra and Fredholm integral equations with deviating arguments - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Monotone method to Volterra and Fredholm integral equations with deviating arguments

Abstrakt

Praca dotyczy problemów istnienia rozwiązań równań całkowych typu Volterry i Fredholma z odchylonymi argumentami. Podano warunki dostateczne na istnienie rozwiązań w odpowiedniej klasie. Pewne nierówności całkowe typu opóźnionego są również przedmiotem badań.

Cytowania

  • 1

    CrossRef

  • 2

    Web of Science

  • 2

    Scopus

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
INTEGRAL TRANSFORMS AND SPECIAL FUNCTIONS nr 19, strony 95 - 104,
ISSN: 1065-2469
Język:
angielski
Rok wydania:
2008
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Monotone method to Volterra and Fredholm integral equations with deviating arguments// INTEGRAL TRANSFORMS AND SPECIAL FUNCTIONS. -Vol. 19., (2008), s.95-104
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1080/10652460701446383
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 18 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi