Otopy classes of equivariant maps - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Otopy classes of equivariant maps

Abstrakt

W artykule definiuje się stopień topologiczny niezmienniczych odwzorowań lokalnych w przypadku gradientowym i niegradientowym. Wyniki dotyczą relacji pomiędzy tymi dwoma niezmiennikami topologicznymi.

Cytowania

  • 9

    CrossRef

  • 1 7

    Web of Science

  • 1 8

    Scopus

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
RED. ZAGR. ANGIELSKI nr 7, strony 145 - 160,
ISSN:
Język:
angielski
Rok wydania:
2010
Opis bibliograficzny:
Bartłomiejczyk P., Gęba K., Izydorek M.: Otopy classes of equivariant maps// RED. ZAGR. ANGIELSKI. -Vol. 7, nr. 1 (2010), s.145-160
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1007/s11784-010-0013-0
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 20 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi