The law of the Iterated Logarithm for random interval homeomorphisms - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

The law of the Iterated Logarithm for random interval homeomorphisms

Abstrakt

A proof of the law of the iterated logarithm for random homeomorphisms of the interval is given.

Cytowania

  • 1

    CrossRef

  • 1

    Web of Science

  • 1

    Scopus

Autorzy (3)

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach
Opublikowano w:
ISRAEL JOURNAL OF MATHEMATICS nr 2021, strony 1 - 7,
ISSN: 0021-2172
Język:
angielski
Rok wydania:
2021
Opis bibliograficzny:
Czudek K., Szarek T., Wojewódka-Ściążko H.: The law of the Iterated Logarithm for random interval homeomorphisms// ISRAEL JOURNAL OF MATHEMATICS -Vol. 2021, (2021), s.1-7
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1007/s11856-021-2235-9
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 22 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi