A note on the weakly convex and convex domination numbers of a torus - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

A note on the weakly convex and convex domination numbers of a torus

Abstrakt

W pracy określone są liczby liczby dominowania i dominowania wypukłego torusów, czyli iloczynów kartezjańskich dwóch cykli.

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
DISCRETE APPLIED MATHEMATICS nr 158, strony 1708 - 1713,
ISSN: 0166-218X
Język:
angielski
Rok wydania:
2010
Opis bibliograficzny:
Raczek J., Lemańska M.: A note on the weakly convex and convex domination numbers of a torus// DISCRETE APPLIED MATHEMATICS. -Vol. 158, nr. iss. 15 (2010), s.1708-1713
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 20 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi