Asymptotic error expansions for Schoenberg type operators - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Asymptotic error expansions for Schoenberg type operators

Abstrakt

Przedstawiono L^p błąd dla rozwinięć dla operatorów Schoenberga

Cytowania

  • 0

    CrossRef

  • 0

    Web of Science

  • 0

    Scopus

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
Pure and Applied Mathematics Quarterly nr 32, strony 245 - 253,
ISSN: 1558-8599
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Beśka M., Dziedziul K.: Asymptotic error expansions for Schoenberg type operators// Pure and Applied Mathematics Quarterly. -Vol. 32., nr. nr 2 (2006), s.245-253
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1007/978-3-0348-8067-1_7
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 9 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi