Boundary value problems for dynamic equations of Volterra type on time scales - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Boundary value problems for dynamic equations of Volterra type on time scales

Abstrakt

Praca dotyczy równań i nierówności dla problemów dynamicznych typu Volterry. Podano warunki dostateczne na istnienie ekstremalnych rozwiązań w obszarze ograniczonym przez dolne i górne rozwiązania. Praca zawiera również pewne uwagi dla konkretnych zagadnień różniczkowych i dyskretnych.

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
Dynamics of Continuous, Discrete and Impulsive Systems Series A: Mathematical Analysis nr 16, strony 649 - 659,
ISSN: 1201-3390
Język:
angielski
Rok wydania:
2009
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Boundary value problems for dynamic equations of Volterra type on time scales// DYNAMICS OF CONTINUOUS DISCRETE AND IMPULSIVE SYSTEMS-SERIES A-MATHEMATICAL ANALYSIS. -Vol. 16, nr. iss. 5 (2009), s.649-659
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 10 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi