Boundary value problems for dynamic equations with advanced arguments on time scales - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Boundary value problems for dynamic equations with advanced arguments on time scales

Abstrakt

Praca dotyczy równań i nierówności dynamicznych z wyprzedzonym argumentami. Przedmiotem badań były problemy istnienia rozwiązań równań dynamicznych. Sformułowano warunki dostatczne na istnienie jedynego rozwiązania w odpowiednim obszarze ograniczonym przez górne i dolne rozwiązanie.

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
DYNAMIC SYSTEMS AND APPLICATIONS nr 19, strony 599 - 610,
ISSN: 1056-2176
Język:
angielski
Rok wydania:
2010
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Boundary value problems for dynamic equations with advanced arguments on time scales// DYNAMIC SYSTEMS AND APPLICATIONS. -Vol. 19, (2010), s.599-610
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 10 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi