Initial problems for neutral functional differential equations with unbounded delay. - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Initial problems for neutral functional differential equations with unbounded delay.

Abstrakt

Sformułowano układ aksjomatów dla przestrzeni fazowej . Wykazano istnienie jednoznaczności rozwiązań zagadnienia Cauchy´ego. Dowód wykorzystuje metody porównawcze z nieliniowymi oszacowaniami dla danej funkcji.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
STUDIA SCIENTIARUM MATHEMATICARUM HUNGARICA nr 40, strony 309 - 326,
ISSN: 0081-6906
Język:
angielski
Rok wydania:
2003
Opis bibliograficzny:
Kamont Z.: Initial problems for neutral functional differential equations with unbounded delay. // STUDIA SCIENTIARUM MATHEMATICARUM HUNGARICA. -Vol. 40., (2003), s.309-326
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 11 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi