Minimal number of periodic points for smooth self-maps of RP^3 - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Minimal number of periodic points for smooth self-maps of RP^3

Abstrakt

Niech f będzie gładkim odwzorowaniem 3-wymiarowej rzeczywistej przestrzeni rzutowej w siebie, r będzie ustaloną liczbą naturalną. W artykule wyznaczona została minimalna liczba punktów r-periodycznych w gładkiej klasie homotopii odwzorowania f.

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
TOPOLOGY AND ITS APPLICATIONS nr 157, strony 1784 - 1803,
ISSN: 0166-8641
Język:
angielski
Rok wydania:
2010
Opis bibliograficzny:
Graff G., Jezierski J., Nowak-Przygodzki M.: Minimal number of periodic points for smooth self-maps of RP^3// TOPOLOGY AND ITS APPLICATIONS. -Vol. 157, nr. Iss. 10/11 (2010), s.1784-1803
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 17 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi