Numerically robust delta - domain solutions to discrete - time Lyapunoequation - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Numerically robust delta - domain solutions to discrete - time Lyapunoequation

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
SYSTEMS & CONTROL LETTERS nr 47, strony 319 - 326,
ISSN: 0167-6911
Język:
angielski
Rok wydania:
2002
Opis bibliograficzny:
Suchomski P.: Numerically robust delta - domain solutions to discrete - time Lyapunoequation// SYSTEMS & CONTROL LETTERS. -Vol. 47., nr. 4 (2002), s.319-326
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 4 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi