Positive solutions for three-point one-dimensional p-Laplacian boundary value problems with advanced arguments [online] - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Positive solutions for three-point one-dimensional p-Laplacian boundary value problems with advanced arguments [online]

Abstrakt

Praca dotyczy problemów istnienia dodatnich rozwiązań dla trzy-punktowych zagadnień brzegowych z wyprzedzonymi argumentami. Zastosowano twierdzenie Avery-Petersona o punkcie stałym aby uzyskać warunki dostateczne na istnienie conajmniej trzech dodatnich rozwiązań.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
APPLIED MATHEMATICS AND COMPUTATION nr 215, strony 125 - 131,
ISSN: 0096-3003
Język:
angielski
Rok wydania:
2009
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Positive solutions for three-point one-dimensional p-Laplacian boundary value problems with advanced arguments [online]// APPLIED MATHEMATICS AND COMPUTATION. -Vol. 215, nr. iss. 1 September (2009), s.125-131
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 42 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi