Asymptotic error expansions for Schoenberg type operators. - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Asymptotic error expansions for Schoenberg type operators.

Abstrakt

W pracy wyprowadzono rozwinięcie asymptotyczne dla błędu w L2 operatorówSchoenberga.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
International Series of Numerical Mathematics nr 145, strony 143 - 152,
ISSN: 0373-3149
Język:
angielski
Rok wydania:
2003
Opis bibliograficzny:
Dziedziul K., Jetter K.: Asymptotic error expansions for Schoenberg type operators.// International Series of Numerical Mathematics. -Vol. 145., (2003), s.143-152
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 5 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi