Boundary value problems for differential equations with deviated arguments which depend on the unknown solution - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Boundary value problems for differential equations with deviated arguments which depend on the unknown solution

Abstrakt

Dyskutowane są zagadnienia brzegowe dla równań różniczkowo funkcyjnych pierwszego rzędu z odchylonym argumentem zależnym od nieznanego rozwiązania. Sformułowane są warunki dostateczne isnienia quasirozwiązań i rozwiązań takich zagadnień.

Cytowania

  • 1

    CrossRef

  • 1

    Web of Science

  • 1

    Scopus

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
APPLIED MATHEMATICS AND COMPUTATION nr 215, strony 1895 - 1899,
ISSN: 0096-3003
Język:
angielski
Rok wydania:
2009
Opis bibliograficzny:
Dyki A.: Boundary value problems for differential equations with deviated arguments which depend on the unknown solution// APPLIED MATHEMATICS AND COMPUTATION. -Vol. 215, nr. iss.5, November (2009), s.1895-1899
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1016/j.amc.2009.07.042
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 16 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi