Conley type index and hamiltonian inclusions - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Conley type index and hamiltonian inclusions

Abstrakt

Opisano definicję i własności indeksu dla zbiorów niezmienniczych wielowartościowego układu dynamicznego w nieskończenie-wymiarowej przestrzeni Hilberta. Podano nowe przykłady zastosowań do twierdzeń o istnieniu nietrywialnych rozwiązań okresowych układów hamiltonowskichz prawą stroną niegładką.

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
RED. ZAGR. ANGIELSKI nr 49, strony 33 - 47,
ISSN:
Język:
angielski
Rok wydania:
2010
Opis bibliograficzny:
Dzedzej Z.: Conley type index and hamiltonian inclusions// RED. ZAGR. ANGIELSKI. -Vol. 49., nr. Iss. 1 (2010), s.33-47
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 19 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi