On delay differential equations with boundary conditions - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

On delay differential equations with boundary conditions

Abstrakt

Podano warunki na istnienie rozwiązania zagadnienia brzegowego typu opóźnionego, zakładając pewne warunki monotoniczności funkcji występującej po prawej stronie naszego zagadnienia. Pokazano, że dwa ciągi monotoniczne są zbieżne do rozwiązania dokładnego.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
DYNAMIC SYSTEMS AND APPLICATIONS nr 16, strony 425 - 432,
ISSN: 1056-2176
Język:
angielski
Rok wydania:
2007
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: On delay differential equations with boundary conditions// DYNAMIC SYSTEMS AND APPLICATIONS. -Vol. 16., (2007), s.425-432
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 9 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi