Packing Three-Vertex Paths in 2-Connected Cubic Graphs - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Packing Three-Vertex Paths in 2-Connected Cubic Graphs

Abstrakt

W pracy rozważano problem rozmieszczanie ścieżek P3 w 2-spójnych grafach 3-regularnych. Pokazano, że w 2-spójnym grafie 3-regularnym o n wierzchołkach można zawsze pokryć 9/11 n wierzchołków przez ścieżki P3; podano także odpowiednie oszacowania górne.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
ARS COMBINATORIA nr 89, strony 1 - 19,
ISSN: 0381-7032
Język:
angielski
Rok wydania:
2008
Opis bibliograficzny:
Kosowski A., Żyliński P.: Packing Three-Vertex Paths in 2-Connected Cubic Graphs// ARS COMBINATORIA. -Vol. 89., (2008), s.1-19
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 64 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi