Total outer-connected domination in trees - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Total outer-connected domination in trees

Abstrakt

W pracy przedstawiono dolne ograniczenie na liczbę dominowania totalnego zewnętrznie spójnego w grafach oraz scharakteryzowano wszystkie drzewa osiągające to ograniczenie.

Cytowania

  • 8

    CrossRef

  • 0

    Web of Science

  • 8

    Scopus

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
Discussiones Mathematicae Graph Theory nr 30, strony 377 - 383,
ISSN: 1234-3099
Język:
angielski
Rok wydania:
2010
Opis bibliograficzny:
Cyman J.: Total outer-connected domination in trees// Discussiones Mathematicae Graph Theory. -Vol. 30., nr. iss. 3 (2010), s.377-383
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.7151/dmgt.1500
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 18 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi