All graphs with restrained domination number three less than their order - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

All graphs with restrained domination number three less than their order

Abstrakt

W pracy opisana jest rodzina wszystkich grafów, dla których liczbadominowania zewnętrznego jest o trzy mniejsza od ich rzędu.

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
THE AUSTRALASIAN JOURNAL OF COMBINATORICS nr 48, strony 73 - 86,
ISSN: 1034-4942
Język:
angielski
Rok wydania:
2010
Opis bibliograficzny:
Ulatowski W.: All graphs with restrained domination number three less than their order// THE AUSTRALASIAN JOURNAL OF COMBINATORICS. -Vol. 48., (2010), s.73-86
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 19 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi