An approximation algorithm for maximum P3-packing in subcubic graphs - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

An approximation algorithm for maximum P3-packing in subcubic graphs

Abstrakt

W pracy podano algorytm 4/3-przyliżony dla trudnego obliczeniowo problemu umieszczania wierzchołkowo rozłącznych dwukrawędziowych ścieżek w grafach o stopniu maksymalnym 3 i stopniu minimalnym 2. Poprawiono tym samym wcześniejsze wyniki dla grafów kubicznych (A. Kelmans, D. Mubayi, Journal of Graph Theory 45, 2004).

Cytowania

  • 4

    CrossRef

  • 5

    Web of Science

  • 5

    Scopus

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
INFORMATION PROCESSING LETTERS nr 99, strony 230 - 233,
ISSN: 0020-0190
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Kosowski A., Małafiejski M., Żyliński P.: An approximation algorithm for maximum P3-packing in subcubic graphs // INFORMATION PROCESSING LETTERS. -Vol. 99., nr. nr. 6 (2006), s.230-233
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1016/j.ipl.2006.05.003
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 0 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi