Existence of solutions of differential equations with boundary conditions - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Existence of solutions of differential equations with boundary conditions

Abstrakt

Praca dotyczy równań różniczkowych z liniowym warunkiem brzegowym zależnym od parametru. Podane zostały warunki dostateczne na istnienie rozwiązania powyższego zagadnienia. Przy dowodzie i konstrukcji iteracji monotonicznych zastosowano metodę górnych i dolnych rozwiązań. O prawej stronie zagadnienia zakładano jednostronny warunek Lipschitza.

Pełna treść

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
Atti del Seminario Matematico e Fisico dell'Università di Modena nr 51, strony 73 - 83,
ISSN: 0041-8986
Język:
angielski
Rok wydania:
2003
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Existence of solutions of differential equations with boundary conditions// Atti del Seminario Matematico e Fisico dell'Università di Modena. -Vol. 51., (2003), s.73-83
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 9 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi