On dynamic equations with deviating arguments - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

On dynamic equations with deviating arguments

Abstrakt

Praca dotyczy istnienia rozwiązań równań dynamicznych z odchylonymi argumentami. Podane zostały warunki dostateczne na istnienie rozwiązania. Dwa przykłady ilustrują otrzymane wyniki.

Cytowania

  • 3

    CrossRef

  • 5

    Web of Science

  • 5

    Scopus

Pełna treść

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
APPLIED MATHEMATICS AND COMPUTATION nr 208, strony 423 - 426,
ISSN: 0096-3003
Język:
angielski
Rok wydania:
2009
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: On dynamic equations with deviating arguments// APPLIED MATHEMATICS AND COMPUTATION. -Vol. 208, (2009), s.423-426
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1016/j.amc.2008.12.011
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 12 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi