Greedy T-colorings of graphs - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Greedy T-colorings of graphs

Abstrakt

Treścią artykułu są pokolorowania kontrastowe wygenerowane przez algorytm zachłanny. Zbadane zostały ich własności, obejmujące liczbę kolororów, rozpiętość i rozpiętość krawędziową.

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
DISCRETE MATHEMATICS nr 309, strony 1685 - 1690,
ISSN: 0012-365X
Język:
angielski
Rok wydania:
2009
Opis bibliograficzny:
Janczewski R.: Greedy T-colorings of graphs// DISCRETE MATHEMATICS. -Vol. 309, (2009), s.1685-1690
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 9 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi