On the doubly connected domination number of a graph - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

On the doubly connected domination number of a graph

Abstrakt

W pracy została zdefiniowana liczba dominowania podwójnie spójnego i przedstawiono jej podstawowe własności.

Cytowania

  • 7

    CrossRef

  • 0

    Web of Science

  • 2 2

    Scopus

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
Central European Journal of Mathematics nr 4, strony 34 - 45,
ISSN: 1895-1074
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Cyman J., Lemańska M., Raczek J.: On the doubly connected domination number of a graph// Central European Journal of Mathematics. -Vol. 4., nr. nr 1 (2006), s.34-45
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1007/s11533-005-0003-4
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 20 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi